Jesteśmy tu aby Ci pomóc!

Witaj!

W MK Klinika Urody pomagamy w walce z niedoskonałościami sylwetki oraz przy problemach estetycznych naszych Klientów. Oznacza to, że potrzebujemy szerokiej oferty oraz nowoczesnego sprzętu. Sprawia to, że czasem trudno wybrać odpowiednie rozwiązanie dla siebie. 

Dlatego poniżej przygotowałyśmy listę problemów, z którymi pomagamy naszym Klientom i odpowiednie rozwiązania. 

Twój Problem

UTRATA JĘDRNOŚCI SKÓRY

NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ

NADMIERNE OWŁOSIENIE

BLIZNY PO TRĄDZIKU

STARZEJĄCA SIĘ SKÓRA

PODWÓJNY PODBRÓDEK

Skąd mam widzieć, że dany zabieg jest dla mnie odpowiedni?

Krok 1

Umów Konsultację

Aby mieć powinnaś skonsultować tą sprawę ze specjalistą z odpowiednim doświadczeniem. Dlatego kliknij poniżej i umów się na darmową konsultację.

Krok 2

Konsultacja

Nawet jeśli nie jesteś zdecydowana na jakiś zabieg lub nie wiesz co będzie dla Ciebie odpowiednie, możesz bez obaw skorzystać z darmowej konsultacji i upewnić się, że nasza oferta jest dla Ciebie właściwa.

Krok 3

Korzystaj

Po indywidualnym dobraniu odpowiedniego zabiegu, przyjdź do nas go Kliniki i korzystaj z tego co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Umów swoją darmową konsultację

"W Klinice korzystałam z zabiegu Icoonlaser oraz Kriolipoliza. Już po jednym zabiegu było widać efekt. Po masażu Icoon Laser zauważyłam natychmiastowy efekt wygładzenia skóry, redukcję cellulitu i ujędrnienia. Natomiast po Kriolipolizie tkanka tłuszczowa zmalała o 3 cm. Bardzo profesjonalna obsługa, przyjemna kameralna atmosfera i przystępna cena. Pełen relaks i odprężenie!"

Marta Moryń-Szwedzik

"Zabieg Icoone to nie tylko estetyka ciała. Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do Klientki, dziewczyny znalazły rozwiązanie moich problemów z ciężkimi i opuchniętymi nogami. Zabiegi zakończyłam miesiąc temu a efekty utrzymują się do dziś. Dziękuję"

Magdalena Tomczyk

"Dzięki depilacji laserowej, którą wykonałam w MK Klinika Urody po prostu nie muszę się już codziennie golić. Naprawdę zabieg warty każdej ceny. Cieszę się, że dałam się namówić."

Agnieszka Wejm

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

martaakrawczyk@interia.pl

ul. Rolna 53, 97-500 Radomsko

8:00 - 19:00 poniedziałek-piątek

8:00 - 14:00 sobota

Copyright © MKKlinika Urody. Wszelkie prawa zastrzeżone