Depilacja laserowa (Epilacja) polega na laserowym usuwaniu owłosienia, więc zabieg tego typu jest trwały i nieodwracalny. 

Natomiast zwykła depilacja polega na usunięciu włosa wraz z całą jego strukturą, która znajduje się ponad mieszkiem włosowym. 

Efekty zwykłej depilacji są tymczasowe, ponieważ włosy po jakimś czasie odrosną w tym samym miejscu, z którego zostały usunięte.

I znów musisz się depilować od nowa. 😭

Dlaczego nasza depilacja jest tak skuteczna?

Dla zapewnienia najlepszych efektów zabiegowych pracujemy na najwyższej klasy laserach medycznych. Dla nas ważny jest zarówno doskonały efekt zabiegu,  jak i całkowite bezpieczeństwo osób, które nam zaufały.

Co możesz zyskać, jeśli skorzystasz z depilacji laserowej?

Gładkie i piękne ciało! Bez ciągłych zacięć i uczucia odrastających włosów!

Czas, który do tej pory przeznaczałaś na depilację! Teraz możesz wykorzystać go na inne zajęcia - które są dla Ciebie ważniejsze i na pewno przyjemniejsze.

Obniżenie stałych wydatków na siebie o środki i narzędzia używane do tej pory na tradycyjne metody pozbywania się owłosienia z czasem te małe kwoty powinny pokryć koszt wykonania zabiegów depilacji laserowej! 

Też tak chcesz? W takim razie umów się na darmową konsultację! 

W ten sposób, nawet jeśli nie zdecydujesz się na zabieg DEPILACJI LASEROWEJ,  możesz bez obaw skorzystać z darmowej konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla Ciebie właściwy.

Podczas konsultacji porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania.

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest skuteczność depilacji laserowej?

Po pierwszym zabiegu depilacji zwykle pozbywamy się ok 30% owłosienia. Wynika to z tego, że tak naprawdę podczas zabiegu możemy usunąć tylko te włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu. 

Na pozostałe laser nie zadziała, ponieważ właśnie to zwykle ok. 30% naszych włosów znajduje się w tej fazie i na te włosy działamy światłem lasera usuwając je na zawsze. 

Dlatego też zabiegi wykonywane są w odstępach 6-8 tygodni, ponieważ będą skuteczne w takim stopniu, w jakim powinny być. Znając cykliczność wzrastania włosa możemy mieć duży wpływ na efektywność i skuteczność zabiegu epilacji.

Na jak długo włosy zostaną usunięte?

Laser Vectus usuwa owłosienie raz na zawsze. Najwyższa skuteczność na świecie, poparta badaniami. Laser diodowy Vectus™ ma długość fali 810 nm i służy do usuwania owłosienia bezpowrotnie. 

Wykorzystana innowacyjna technologia Photon Recycling wykorzystuje wysłane światło lasera, jako ponowną energię. „Magiczne lustra”, które są wbudowane w głowicę Vectus™, powodują, że impuls odbija się i w 100% ponownie trafia do skóry. To bardzo zwiększa skuteczność i efektywność zabiegu.

Jak długo trwa zabieg?

BARDZO KRÓTKO! W zależności od danej partii ciała. Vectus™ jest najszybciej pracującym laserem diodowym dostępnym na rynku. 

Dzięki dużej głowicy zabiegowej pozwala na wykonanie epilacji poszczególnych partii ciała w zaledwie kilka minut. Już nie musisz poświęcać godzin na wizytę w salonie depilacji laserowej. 

Czy zabieg jest bezpieczny?

Największym atutem lasera Vectus jest ogromne bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu. Jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze „Skintel”. 

W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu  indywidualnie dobrane parametry zabiegu oraz eliminuje ryzyko poparzenia skóry.

Dodatkowym atutem działania lasera diodowego Vectus jest, wbudowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie Pacjenta, system chłodzący „Advanced Contact Cooling”, który błyskawicznie koi fragment skóry poddany zabiegowi

Jakie są przeciwskazania?

Ponieważ zabieg epilacji jest procedurą medyczną, przy jej wykonaniu obowiązuje szereg przeciwwskazań, o których nasi specjaliści poinformują Państwa w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Kiedy zatem nie powinniśmy decydować się na zabieg epilacji laserowej?

Do podstawowych przeciwwskazań należą:

 • świeża opalenizna (również solarium; zabieg można wykonać 2-3 tygodnie po opalaniu)
 • duża skłonność do przebarwień
 • ciąża i laktacja
 • nowotwory
 • rozrusznik serca
 • świeże zabiegi chirurgiczne
 • trądzik różowaty
 • choroby pęcherzowe skóry
 • aktywne infekcje skórne
 • przerwana ciągłość naskórka
 • bielactwo, łuszczyca, bliznowce
 • epilepsja, padaczka, cukrzyca
 • stosowanie leków obniżającym krzepliwość krwi, w tym leki przeciwbólowe na 24h przed zabiegiem
 • przyjmowanie leków światło-uczulających, retinoidów
 • leki, które w składnie posiadają zioła foto-uczulające (nagietek)
 • nie należy używać depilatora, pęsety ani woskować miejsc poddanych zabiegowi przed zabiegiem i w trakcie serii

Ile kosztuje zabieg depilacji?

Cenę możesz sprawdzić klikając w ten link: https://mkklinikaurody.pl/cennik/

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

martaakrawczyk@interia.pl

ul. Rolna 53, 97-500 Radomsko

8:00 - 19:00 poniedziałek-piątek

8:00 - 14:00 sobota

Copyright © MKKlinika Urody. Wszelkie prawa zastrzeżone