Jak pozbyć się nawet 25% tkanki tłuszczowej, dzięki zabiegowi Kriolipolizy w ciągu 2 najbliższych miesięcy.

Przez lata brakowało skutecznych rozwiązań, które pomogą wygrać nierówną walkę z opornym tłuszczykiem, który nie znika, pomimo zbilansowanej diety i ćwiczeń. Aż do dzisiaj! Przedstawiam Ci Kriolipolizę - zabiegi schładzający podskórną tkankę tłuszczową powodujący jej redukcję.

Czym jest Kriolipoliza?

Kriolipoliza to zabieg wymrażania komórek tłuszczowych. Poddane miejscowemu wychłodzeniu lipidy w tkance tłuszczowej zostają uwolnione, a następnie wydalone z organizmu w sposób trwały. Ten zabieg, gwarantujące Ci to, czego pragniesz – trwałą i skuteczną zmianę Twojej sylwetki!

W przeciwieństwie do niektórych innych zabiegów, Kriolipoliza nie powoduje uszkodzeń skóry i sąsiednich tkanek.

Co możesz zyskać, jeśli skorzystasz z zabiegu Kriolipolizy?

Piękne i wyrzeźbione ciało! - Bez niechcianej tkanki tłuszczowej.

Też tak chcesz? W takim razie umów się na darmową konsultację! 

W ten sposób, nawet jeśli nie zdecydujesz się na zabieg KRIOLIPOLIZY,  możesz bez obaw skorzystać z darmowej konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla Ciebie właściwy.

Podczas konsultacji porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Przed

Po

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

Najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega zabieg Kriolipolizy?

  1. Najpierw podgrzewamy obszar poddawany zabiegowi – dzięki temu poprawia się krążenie krwi, co jest odpowiednim przygotowaniem do zabiegu właściwego.
  2. Proces zamrażania wybranego obszaru rozpoczynamy od przyłożenia do ciała urządzenia zabiegowego, które zasysa tkankę.
  3. Zamrażanie odbywa się w przedziale temperatur od -5 do nawet -15 stopni.
  4. Zamrożone komórki tłuszczowe ulegają obumarciu, a następnie w ramach naturalnych procesów oczyszczania zostają usunięte z naszego organizmu.
  5. Proces redukcji tkanki tłuszczowej jest stopniowy i nie trwa tylko podczas zabiegu, ale równie po jego zakończeniu, dlatego efekty stają się widoczne w miarę upływu czasu.

Jakiej technologii używa MK Klinika Urody

Pracujemy na nowoczesnym, bezpiecznym i certyfikowanym urządzeniu iCryo, oferującym technologię aż potrójnego chłodzenia. W zależności od obszaru ciała, który chcesz poddać zabiegowi, wybierana jest odpowiednia głowica zabiegowa, co gwarantuje najwyższą skuteczność procesu wymrażania. Każda głowica naszego urządzenia wykonana jest z miękkiego, medycznego żelu krzemionkowego, co podnosi komfort jej kontaktu ze skórą. Głowica wyposażona jest w wyświetlacz, na którym możesz sprawdzić parametry zabiegu. Nad bezpieczeństwem zabiegu czuwają aż dwa czujniki temperatury.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny, choć może powodować uczucie łagodnego napięcia w obszarze wymrażanym. Dzieje się to nie zawsze i zasadniczo najczęściej tylko na początku sesji zabiegowej. Po zabiegu, na obszarze poddanym kriolipolizie może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie, nieznaczny obrzęk i miejscowe osłabienie czucia. Objawy te powinny ustąpić w przeciągu kilku godzin. W przypadku osób wrażliwszych, może wystąpić odczucie nieuciążliwego bólu (podobnego do odczucia „zakwasów” w mięśniach), lub pojawić się słaby krwiak, który znika w ciągu paru godzin.

Jakie są przeciwwskazania?

Kriolipolizy nie należy stosować na uszkodzone obszary skóry, na przykład rany, otarcia naskórka, znamiona lub tatuaże. Do innych przeciwwskazań zalicza się: łuszczycę, bielactwo, alergie i/lub infekcje skórne, ciążę, okres karmienia piersią, dni menstruacyjne, zaburzenia krzepliwości krwi, epilepsję, choroby nowotworowe, hemofilię, cukrzycę, choroby tarczycy, chorobę Raynauda, krioglobulinemię, wszczepione urządzenia medyczne.

Jak przygotować się do zabiegu?

To naprawdę dobra wiadomość – do zabiegu nie musisz się przygotowywać w żaden szczególny sposób!

Ile kosztuje zabieg Kriolipolizy?

Aktualny cennik znajdziesz na https://mkklinikaurody.pl/cennik/

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

martaakrawczyk@interia.pl

ul. Rolna 53, 97-500 Radomsko

8:00 - 19:00 poniedziałek-piątek

8:00 - 14:00 sobota

Copyright © MKKlinika Urody. Wszelkie prawa zastrzeżone