Promocja niedługo się kończy. Więcej informacji poniżej.

Skuteczny i bezbolesny zabieg Kriolipolzy, który pomaga pozbyć się zalegającej miejscowo tkanki tłuszczowej!

Marzysz o pozbyciu się oponki z brzucha? Oto jak pozbyć się nawet 25% tkanki tłuszczowej w ciągu najbliższych 2 miesięcy. 

Jak pozbyć się nawet 25% tkanki tłuszczowej, dzięki zabiegowi Kriolipolizy w ciągu 2 najbliższych miesięcy.


Przez lata brakowało skutecznych rozwiązań, które pomogą wygrać nierówną walkę z opornym tłuszczykiem, który nie znika, pomimo zbilansowanej diety i ćwiczeń. Aż do dzisiaj! Przedstawiam Ci Kriolipolizę - zabiegi schładzający podskórną tkankę tłuszczową powodujący jej redukcję.

Kriolipoliza to zabieg wymrażania komórek tłuszczowych. Poddane miejscowemu wychłodzeniu lipidy w tkance tłuszczowej zostają uwolnione, a następnie wydalone z organizmu w sposób trwały. Ten zabieg, gwarantujące Ci to, czego pragniesz – trwałą i skuteczną zmianę Twojej sylwetki!

W przeciwieństwie do niektórych innych zabiegów, Kriolipoliza nie powoduje uszkodzeń skóry i sąsiednich tkanek.

Co możesz zyskać, jeśli skorzystasz z zabiegu Kriolipolizy?


Piękne i wyrzeźbione ciało!
Bez niechcianej tkanki tłuszczowej!

Też tak chcesz? W takim razie umów się na darmową konsultację! 

Zastanawiasz się czy zabieg Kriolipolizy jest dla Ciebie odpowiedni? Chciałabyś dowiedzieć się czy rzeczywiście pomożemy Ci osiągnąć zamierzony cel?


Jeśli tak to powinnaś skonsultować tą sprawę ze specjalistą z odpowiednim doświadczeniem.

W ten sposób, nawet jeśli nie jesteś zdecydowana na zabieg Kriolipolizy, możesz bez obaw skorzystać z darmowej konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla Ciebie właściwy.

 Podczas konsultacji porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania.

Dlaczego my?


MK Klinika Urody to nie tylko nowoczesna technologia, które towarzyszy naszym klientom w ich podróży do zdrowia i piękna. Kompetencja, życzliwość oraz wrażliwość na potrzeby naszych klientów to podstawa, na której opiera się sprawne funkcjonowanie zespołu MK Klinika Urody

Od lat z zachwytem obserwujemy, jak zaawansowane urządzenia medyczne rozwiązują uciążliwe problemy skórne moich klientów

Dla zapewnienia najlepszych efektów zabiegowych pracujemy na najwyższej klasy laserach medycznych. Dla nas ważny jest zarówno doskonały efekt zabiegu,  jak i całkowite bezpieczeństwo osób, które nam zaufały.

Zgodnie z dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny estetycznej i kosmetologii każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowe urządzenie laserowe. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu najlepszy efekt zabiegów.

MK Klinika Urody
Radomsko

NIE CZEKAJ!
Umów się na darmową konsultację, podczas której ustalimy czy zabieg Kriolipolizy jest dla Ciebie właściwy! 

A oto efekty naszych Klientek!


Przed

Po

Przed

Po

Dla pierwszych 15 Pań, które zdecydują skorzystać z Naszych zabiegów przygotowałyśmy Promocję!


Promocyjne Pakiety teraz taniej do -150 zł!


Standardowo jedno przyłożenie głowicy kosztuje 300 zł.

Zanim poniższy zegar wybije 00:00:00, dla pierwszych 15 Klientek, które zdecydują się skorzystać z zabiegów przygotowałyśmy PROMOCYJNE PAKIETY.

Dwa przyłożenia głowicy = 550 zł (taniej o 50 zł)

Trzy przyłożenia głowicy = 750 zł ( taniej o 150 zł)

Promocja kończy się za:

The timer has expired!

Upłynęło 93% czasu trwania Promocji.

Więcej efektów naszych Klientek!


Przed

Po

Przed

Po

Podaj z kim i na jakie dane mamy się skontaktować w celu umówienia darmowej konsultacji. Podczas niej upewnisz się, czy zabieg Kriolipolizy jest dla Ciebie właściwy!


Dodatkowo na Twój adres e-mail wyślemy kupon rabatowy upoważaniający do skorzystania z Promocyjnych Pakietów w cenie obniżonej nawet o 150 zł!

Najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega zabieg Kriolipolizy?

  1. Najpierw podgrzewamy obszar poddawany zabiegowi – dzięki temu poprawia się krążenie krwi, co jest odpowiednim przygotowaniem do zabiegu właściwego.
  2. Proces zamrażania wybranego obszaru rozpoczynamy od przyłożenia do ciała urządzenia zabiegowego, które zasysa tkankę.
  3. Zamrażanie odbywa się w przedziale temperatur od -5 do nawet -15 stopni.
  4. Zamrożone komórki tłuszczowe ulegają obumarciu, a następnie w ramach naturalnych procesów oczyszczania zostają usunięte z naszego organizmu.
  5. Proces redukcji tkanki tłuszczowej jest stopniowy i nie trwa tylko podczas zabiegu, ale równie po jego zakończeniu, dlatego efekty stają się widoczne w miarę upływu czasu.

Jakiej technologii używa MK Klinika Urody?

Pracujemy na nowoczesnym, bezpiecznym i certyfikowanym urządzeniu iCryo, oferującym technologię aż potrójnego chłodzenia. W zależności od obszaru ciała, który chcesz poddać zabiegowi, wybierana jest odpowiednia głowica zabiegowa, co gwarantuje najwyższą skuteczność procesu wymrażania. Każda głowica naszego urządzenia wykonana jest z miękkiego, medycznego żelu krzemionkowego, co podnosi komfort jej kontaktu ze skórą. Głowica wyposażona jest w wyświetlacz, na którym możesz sprawdzić parametry zabiegu. Nad bezpieczeństwem zabiegu czuwają aż dwa czujniki temperatury.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny, choć może powodować uczucie łagodnego napięcia w obszarze wymrażanym. Dzieje się to nie zawsze i zasadniczo najczęściej tylko na początku sesji zabiegowej. Po zabiegu, na obszarze poddanym kriolipolizie może utrzymywać się delikatne zaczerwienienie, nieznaczny obrzęk i miejscowe osłabienie czucia. Objawy te powinny ustąpić w przeciągu kilku godzin. W przypadku osób wrażliwszych, może wystąpić odczucie nieuciążliwego bólu (podobnego do odczucia „zakwasów” w mięśniach), lub pojawić się słaby krwiak, który znika w ciągu paru godzin.

Jakie są przeciwwskazania 

Kriolipolizy nie należy stosować na uszkodzone obszary skóry, na przykład rany, otarcia naskórka, znamiona lub tatuaże. Do innych przeciwwskazań zalicza się: łuszczycę, bielactwo, alergie i/lub infekcje skórne, ciążę, okres karmienia piersią, dni menstruacyjne, zaburzenia krzepliwości krwi, epilepsję, choroby nowotworowe, hemofilię, cukrzycę, choroby tarczycy, chorobę Raynauda, krioglobulinemię, wszczepione urządzenia medyczne.

Jak przygotować się do zabiegu?

To naprawdę dobra wiadomość – do zabiegu nie musisz się przygotowywać w żaden szczególny sposób!

Ile kosztuje zabieg Kriolipolizy?

Standardowo jedno przyłożenie głowicy kosztuje 300 zł.

Zanim poniższy zegar wybije 00:00:00, dla pierwszych 15 Klientek, które zdecydują się skorzystać z zabiegów oferujemy promocyjną cenę na pakiety:

- 2 przyłożenia - 550 zł (taniej o 50 zł)

- 3 przyłożenia - 750 zł (taniej o 150 zł)


Nie czekaj! Umów się na darmową konsultację!

Promocja kończy się za:

The timer has expired!

© MK Klinika Urody

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Już prawie gotowe!

Na pewno nie chcesz skorzystać z Darmowej Konsultacji i otrzymać bon rabatowy na zabiegi Kriolipolizy?

Podaj poniżej na jakie dane mamy przesłać inforamcje oraz bon!

Close