Promocja na zabiegi depilacji laserowej niedługo upływa. Więcej informacji poniżej.

Skuteczna i bezbolesna depilacja laserowa, która usuwa niechciane owłosienie raz na zawsze!

Już niedługo nie będziesz musiała tracić czasu na depilację ciała, jak dotychczas. Pozbądź się tej nudnej i kosztownej konieczności – skorzystaj z depilacji laserowej.

Depilacja laserowa (Epilacja) polega na laserowym usuwaniu owłosienia, więc zabieg tego typu jest trwały i nieodwracalny. 


Natomiast zwykła depilacja polega na usunięciu włosa wraz z całą jego strukturą, która znajduje się ponad mieszkiem włosowym. 

Efekty zwykłej depilacji są tymczasowe, ponieważ włosy po jakimś czasie odrosną w tym samym miejscu, z którego zostały usunięte.

I znów musisz się depilować od nowa. 😭

Co możesz zyskać, jeśli skorzystasz z depilacji laserowej?


Gładkie i piękne ciało!
Bez ciągłych zacięć i uczucia odrastających włosów!

Czas, który do tej pory przeznaczałaś na depilację! 
Teraz możesz wykorzystać go na inne zajęcia - które są dla Ciebie ważniejsze i na pewno przyjemniejsze.

Pieniądze!
Obniżenie stałych wydatków na siebie o środki i narzędzia używane do tej pory na tradycyjne metody pozbywania się owłosienia – z czasem te małe kwoty powinny pokryć koszt wykonania zabiegów depilacji laserowej! 

Też tak chcesz? W takim razie umów się na darmową konsultację! 

Zastanawiasz się czy zabieg depilacji laserowej jest dla Ciebie odpowiedni? Chciałabyś dowiedzieć się czy rzeczywiście pomożemy Ci osiągnąć zamierzony cel?


Jeśli tak to powinnaś skonsultować tą sprawę ze specjalistą z odpowiednim doświadczeniem.

W ten sposób, nawet jeśli nie jesteś zdecydowana na zabieg depilacji laserowej, możesz bez obaw skorzystać z darmowej konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla Ciebie właściwy.

 Podczas konsultacji porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania.

Dlaczego my?


MK Klinika Urody to nie tylko nowoczesna technologia, które towarzyszy naszym klientom w ich podróży do zdrowia i piękna. Kompetencja, życzliwość oraz wrażliwość na potrzeby naszych klientów to podstawa, na której opiera się sprawne funkcjonowanie zespołu MK Klinika Urody.

Zgodnie z dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny estetycznej i kosmetologii każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowe urządzenie laserowe. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu najlepszy efekt zabiegów.

MK Klinika Urody Radomsko

NIE CZEKAJ!
Umów się na darmową konsultację, podczas której ustalimy czy zabieg depilacji laserowej jest dla Ciebie właściwy! 

Oto niektóre opinie naszych Klientek na temat zabiegów Depilacji Laserowej pozostawione w serwisie Moment.pl


Dla pierwszych 20 Pań, które zdecydują skorzystać z Naszych zabiegów przygotowałyśmy Promocję!


Promocja obejmuje zniżkę na pierwszy zabieg Depilacji Laserowej.*

Zanim poniższy zegar wybije 00:00:00, dla pierwszych 20 Klientek, które zdecydują się skorzystać z zabiegów oferujemy kupon rabatowy w wysokości 100 zł na pierwszy zabieg!

*Promocja nie obejmuje części ciała, dla których standardowa cena to 100 zł lub mniej.

Promocja kończy się za:

Upłynęło 93% czasu trwania Promocji.

Dlaczego warto wykonać zabiegi depilacji laserowej?


Dla zapewnienia najlepszych efektów zabiegowych pracujemy na najwyższej klasy laserach medycznych. Dla as ważny jest zarówno doskonały efekt zabiegu,  jak i całkowite bezpieczeństwo osób, które nam zaufały.

Poniżej możesz obejrzeć film w, którym w prostu sposób tłumaczymy dlaczego warto skorzystać z zabiegów depilacji laserowej.

Podaj z kim i na jakie dane mamy się skontaktować w celu umówienia darmowej konsultacji. Podczas niej upewnisz się, czy zabieg depilacji laserowej jest dla Ciebie właściwy!


Dodatkowo na Twój adres e-mail wyślemy kupon rabatowy upoważaniający do skorzystania z pierwszego zabiegu depilacji laserowej w cenie obniżonej o 100 zł!*

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest skuteczność depilacji laserowej?

Po pierwszym zabiegu depilacji zwykle pozbywamy się ok 30% owłosienia. Wynika to z tego, że tak naprawdę podczas zabiegu możemy usunąć tylko te włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu. 

Na pozostałe laser nie zadziała, ponieważ właśnie to zwykle ok. 30% naszych włosów znajduje się w tej fazie i na te włosy działamy światłem lasera usuwając je na zawsze. 

Dlatego też zabiegi wykonywane są w odstępach 6-8 tygodni, ponieważ będą skuteczne w takim stopniu, w jakim powinny być. Znając cykliczność wzrastania włosa możemy mieć duży wpływ na efektywność i skuteczność zabiegu epilacji.

Na jak długo włosy zostaną usunięte?

Laser Vectus usuwa owłosienie raz na zawsze. Najwyższa skuteczność na świecie, poparta badaniami. Laser diodowy Vectus™ ma długość fali 810 nm i służy do usuwania owłosienia bezpowrotnie. 

Wykorzystana innowacyjna technologia Photon Recycling wykorzystuje wysłane światło lasera, jako ponowną energię. „Magiczne lustra”, które są wbudowane w głowicę Vectus™, powodują, że impuls odbija się i w 100% ponownie trafia do skóry. To bardzo zwiększa skuteczność i efektywność zabiegu.

Jak długo trwa zabieg?

BARDZO KRÓTKO! W zależności od danej partii ciała. Vectus™ jest najszybciej pracującym laserem diodowym dostępnym na rynku. 

Dzięki dużej głowicy zabiegowej pozwala na wykonanie epilacji poszczególnych partii ciała w zaledwie kilka minut. Już nie musisz poświęcać godzin na wizytę w salonie depilacji laserowej. 

Czy zabieg jest BEZPIECZNY?

Największym atutem lasera Vectus jest ogromne bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu. Jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze „Skintel”. 

W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel określa poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawia w urządzeniu  indywidualnie dobrane parametry zabiegu oraz eliminuje ryzyko poparzenia skóry.

Dodatkowym atutem działania lasera diodowego Vectus jest, wbudowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie Pacjenta, system chłodzący „Advanced Contact Cooling”, który błyskawicznie koi fragment skóry poddany zabiegowi

Jakie są przeciwwskazania 

Ponieważ zabieg epilacji jest procedurą medyczną, przy jej wykonaniu obowiązuje szereg przeciwwskazań, o których nasi specjaliści poinformują Państwa w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Kiedy zatem nie powinniśmy decydować się na zabieg epilacji laserowej?

Do podstawowych przeciwwskazań należą:

 • świeża opalenizna (również solarium; zabieg można wykonać 2-3 tygodnie po opalaniu)
 • duża skłonność do przebarwień
 • ciąża i laktacja
 • nowotwory
 • rozrusznik serca
 • świeże zabiegi chirurgiczne
 • trądzik różowaty
 • choroby pęcherzowe skóry
 • aktywne infekcje skórne
 • przerwana ciągłość naskórka
 • bielactwo, łuszczyca, bliznowce
 • epilepsja, padaczka, cukrzyca
 • stosowanie leków obniżającym krzepliwość krwi, w tym leki przeciwbólowe na 24h przed zabiegiem
 • przyjmowanie leków światło-uczulających, retinoidów
 • leki, które w składnie posiadają zioła foto-uczulające (nagietek)
 • nie należy używać depilatora, pęsety ani woskować miejsc poddanych zabiegowi przed zabiegiem i w trakcie serii

Ile kosztuje zabieg depilacji?

Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa, przed każdym zabiegiem przeprowadzamy całkowicie BEZPŁATNE KONSULTACJE. 

W ten sposób, nawet jeśli Pacjent nie jest zdecydowany na zabieg depilacji laserowej, może bez obaw skorzystać z darmowej konsultacji i upewnić się, że ten zabieg jest dla niego właściwy.

Podczas konsultacji rozmawiamy o oczekiwaniach Klienta, rozwiewamy jego wątpliwości, odpowiadamy na wszelkie pytania oraz przedstawiamy szereg usług dla niego odpowiednich. Ceny zabiegu zależne są od obszaru i ilości potrzebnych wizyt. Dobieramy najbardziej atrakcyjne pakiety z aktualnej oferty. 

Obecnie oferujemy zniżkę - 100 zł na pierwszy zabieg*.

Zanim poniższy zegar wybije 00:00:00, dla pierwszych 20 Klientek, które zdecydują się skorzystać z zabiegów oferujemy promocyjną cenę.

Pełny cennik znajdziesz na https://mkklinikaurody.pl/cennik/.

Promocja kończy się za:

© MK Klinika Urody & Epi Laser Medicine&Beauty. 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Już prawie gotowe!

Na pewno nie chcesz skorzystać z Darmowej Konsultacji i otrzymać bon rabatowy na -100 zł na pierwszy zabieg*?

Podaj poniżej na jakie dane mamy przesłać informacje oraz bon!

Close